Telefon Numarasının Kime Ait Olduğunu Ücretsiz Öğrenme

Telefon Numarasının Kime Ait Olduğunu Ücretsiz Öğrenme
2 Mart 2017 tarihinde eklendi, 202 kez okundu.
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Özellikle son dönemlerde artan cevapsız aramalar ile beraber, kişiler arayan kişinin kim olduğunu merak etmeye başlamıştır. İnternet üzerinden yapılan araştırmalarda birçok site bu konuda telefon numarasının sahibini bulma üzerine bilgiler paylaşmasına rağmen, olumlu sonuçlar vermez. Gizli numaradan gelen çağrıların kim tarafından yapıldığını belirlemekte nerdeyse imkansızdır.

Size özellikle kendi yöntemlerimden bahsederek, bilmediğiniz telefon numaralarının kime ait olduğunu ve internet ortamından bu konuda nasıl faydalacağınızı ayrıntılı bir şekilde alt kısımda aktaracağım.

En sık kullanılan operatörler arasında Türk Telekom,Vodofone ve Turkcell yer almaktadır. Yapılan aramaların başındaki numaralar ile hattın yeni veya eski olduğunu anlamak mümkündür. Bilmediğiniz numaralardan gelen aramaları öğrenmek için içerisinde virüs bulunan android uygulamalardan uzak durmanız mantıklı olacaktır.

Google Üzerinden Arayan Numaranın Sahibini öğrenme

İlk olarak google arama kısmına “05554441122” şeklinde numarayı arattırıyoruz. Belki kişi daha önceden numarası ile farklı forum veya sayfalara üye olmuş olabilir. Bunun ardından 0555 444 11 22 olarak bir arama daha yapıyoruz. Sonuç yine aynıysa diğer yöntemleri denemekte fayda var.

Facebook Üzerinden Telefon Numarasının Sahibini Öğrenme

Özellikle en sevdiğim olaylardan biri olan facebook arama kısmına direk numarayı arattığınızda kişinin facebook hesabı varsa direk karşınıza çıkıyor. Facebook güvenlik önlemleri arasında telefon numarasının eklenmesini talep eder ve kişi bunun herkese açık olduğunu bilmediğinden kişiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Üzerinden Bilinmeyen Numara Kime Ait

Sizi arayan kişiyi rehberinize ekleyin daha sonra whatsapp kısmından kişiler kısmında, eğer kişi whatsapp kullanıyorsa burda profil resmini görebilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git