Seçim Otobüsü Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler !

Seçim Otobüsü Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler !
27 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 7 kez okundu.
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Seçim otobüsü kiralama ve seçim hazırlıklarında yapılması gerekenler hakkında ayrıntılar yer almaktadır.
Yerel seçimler ve Belediye Başkanı seçimlerinde hazırlıklar esnasında kendinizi en iyi şekilde halka anlatabilmeniz için yeni teknolojiye sahip seslendirme ve bakımlı araç seçenekleri ile hizmet sunan firmalar ; Seçim minibüsü ve seçim otobüsü konusunda şoförlü olarak araç kiralama hizmetleri vermektedir. Genelde araçların dış kısmında parti ve adayın bilgilerinin yer aldığı kaplamalar yer alır. Bununla beraber ses sistemi ve üst kısımda platform kısmı yer almaktadır. Bu alana merdiven yardımıyla çıkılarak, konuşma yapılması sağlanır. Seçim otobüsü konusunda oldukça firma bulunmasına rağmen, referansı yüksek olan firmaları tercih etmeniz sayesinde ortaya çıkacak problemleri de aşabilirsiniz. İhtiyacınıza göre farklı araç segmentleri mevcuttur.

Mevsimsel olarak araçların bakımları konusunda oldukça başarılı olan firmamız, sunduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Uzun süreli veya günlük olarak seçim aracı kiralayabileceğinizi unutmayın. Genelde uzun dönem kiralanan araçların fiyatları, günlük fiyatlara göre değişiklik gösterebilir. Yol konusunda tecrübeli olan personellerimiz istemiş olduğunuz güzergahlar boyunca ses sistemlerinden partinizin tanımını yapacaktır. Daha önceden firmamız tarafından hizmet almış partiler ; Mhp, Akp, Chp, İyi Parti araç organizasyon ve süslemeleri hakkında sayfamızdan araçlarımızı inceleyebilirsiniz. Seçim hazırlıklarında hangi dönemde seçim aracı kiralamanız konusunda, yaptığımız araştırmalar ile son 1 aylık dönemin çok önemli olduğu belirtiliyor. Bundan dolayı seçim günü yaklaşırken, filomuzda yer alan araçlara erken rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

seçim otobüsü kiralama hakkında bilgiler yer alıyor.

Üst kısımda görüldüğü gibi araçlarımızda parti logonuz ve adayınızın resmi yer alacaktır. Böylelikle büyük araçlarda uzak mesafeden bile birçok kişinin tanıtımınızı görmenizi sağlayabilirsiniz. 45+1 yolcu taşıma kapasitesine sahip araçlarımız ile sizlere seçim otobüsü konusunda farklı araç seçenekleri ile en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Başak Turizm bünyesinde yer alan araçların bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Seslendirme konusunda tercih ettiğimiz teknoloji harikası cihazlar sayesinde en iyi şekilde kendinizi halka ifade etmenizi hedefleyen firmamızın, fiyatları hakkında merak ettiğiniz herşeyi ayrıntılar kısmından rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Seçim Aracında Olması Gereken Özellikler

  • Seslendirme
  • Kaplama ve Ses dizaynı
  • Tavan kısmına çıkmak için merdiven ve plartform
  • Bölgesel olarak tanıtımı çalışmaları
  • Özel sloganlar ve seslendirmeler

Potansiyel oldukça fazla firma bulunmasına rağmen seçim otobüsü kiralama esnasında araç hakkında yapılan sözleşmelere uyulması zorunludur. Zaten araçlar şoförlü olarak sunulduğundan kiralayan herhangi bir sorumluluk sahibi olmayacaktır. Günlük veya aylık olarak ihtiyaçlarında tercih edebileceğini tüm araçlara secimotobusuankara.com adresinden ulaşmanız mümkündür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git