Nokia Yeni 3310 Tanıtımı

Nokia Yeni 3310 Tanıtımı
15 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 166 kez okundu.
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Teknolojisi ve birçok telefon modeliile bir zamanların en sık tercih edilen telefon markalarından Nokia, akıllı telefonlarda istediğini bulamadı ve piyasayı ; Samsung ve Apple’ye kaptırmasının ardından bir zamanların en sevilen telefon modeli 3310’u tekrar farklı özellikleri ile tanıtarak akıllı telefonlar konusunda kendini kanıtlamaya çalışıyor. Birçok markanın yeni modellerini ortaya koyması ile beraber Nokia 3310 konseptinde ve özelliklerinde ne gibi değişiklikler yaptığını tanıtım videosunda ayrıntılı olarak kullanıcılara aktardı.

2000 yılında dünyaya tanıtığı Nokia 3310 akıllı telefondan beklediğiniz tüm özellikleri karşılamayacak olsada, hızlı ve uzun süre şarjının gitmesi ile tercih edilebilecek modeller arasında yer alacak.

Nokia Yeni 3310 Değişiklikler

İlk olarak renkli ekran ve menüler dikkat çekiyor. Tahminlerimize göre cihaz Symbian OS olarak karşımıza çıkacak. Tuş takımının daha dayanıklı olması için plastik yerine metal malzeme kullanılmış. 3310’nun USB Type-C bağlantısı olduğunu görmek ise oldukça garip geldi.

Önceki modeline göre yeni 3310’da monofonik ve polifonik sesler dışında mp3 ve mp4 gibi müziklerde dinlenebilecek. Cihaza bunun dışında yaptığımız incelemeler ile kameranında ekleniği görülüyor. Tasarım olarak farklı modellerini bulmakta mümkün.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git