New York’ta gerçekleşen tesettür defilesinden özel görüntüler

New York’ta gerçekleşen tesettür defilesinden özel görüntüler
15 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 197 kez okundu.
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Endenozyalı başarılı modacı Anniesa Hasibuan moda haftasında New york’ta düzenlediği tesettür defilesi ile tüm dünyada yankı uyandırdı. Birbirinden farklı tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken mankenler günün en çok konuşulanları arasındaydı. Genç ve yükselmeyi hedefleyen tasarımcıların birbirinden farklı tasarımları sanatseverler tarafından da beğenildi.

Giysilerin rengi ve zerafeti ile Moda haftasının ilk defilesini Eylül ayında gerçekleştiren Hasibuan’ın kullandığı kumaş ve renkler oldukça dikkat çekiciydi. Time dergisinin “En Etkileyici 100 insan” arasında tanıtımını yaptığı ilk tesettürlü kadın atleti eskrimci İbtihaj Muhammed de defilede yer aldı. Ünlü tasarımcı 2015 yılında eşinin desteği ile moda dünyasına giriş yaptıktan sonra, tasarımları ile hızlı bir yükseliş yakalayarak en iyi isimlerden biri olmayı başardı.
“Drama” adlı Sonbahar/Kış 2017 koleksiyonunun ilk tanıtımını New York moda haftasında gerçekleştiren 30 yaşındaki Hasibuan daha sonra podyuma çıkarak seyircileri selamladı.
Yaklaşık olarak 24 mankenin yer aldığı defile 48 tasarımdan meydana geldi.

Tesettür Defilesinden Görüntüler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git