Metin Hara Kimdir ?

Metin Hara Kimdir ?
18 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 100 kez okundu.
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Son zamanlarda yazdığı kitaplar ile birçok kişinin dikkatini çeken genç yetenek, 14 Haziran 1982 yılında istanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimine 50. yıl Cumhuriyet ilköğretim okulunda başlayan Hara, Orta ve Lise eğitimini tamamlamak için Amerikan Kolejine gitmiştir. Daha sonra eğitimini Çapa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde tamamlamıştır. Üniversite yıllarında harçlığını çıkarmak için ulusal ve global markanın Türkiye ve yurtdışındaki tanıtım reklamlarında rol almıştır.

Profesyonel olarka 5 yıldır enerji ile tedavi çalışmaları konusunda kendini geliştirmeye karar vermiştir. İnsanın hayal gücüne sığmayan yeteneklerini ve tıbben imkansız sorunları çözme düşüncesi ile tıp dünyasında tanınan bir isim olmayı başarmıştır. 2000 yılından itibaren ağır hastalığı olanlara bireysel seanslar ve seminerler düzenlemeye başlamıştır. 2007 yılında rol aldığı  ”Dinle Neyden” 2008’de Uluslararası Ankara Film Festivalinde en iyi genç yetenek ödülüne layık görülmüştür.

2008 yılında “Trusthuman- İnsanagüven” projesini hayata geçirmesinin ardından, “Başka Bir Dünya Mümkün” felsefesi ile seminerler düzenleyerek insanların hayatında değişiklikler yapmayı amaçlamıştır.

İlk kitabı 2014 yılında “Yol”  ismi ile 100.000’in üzerinde satmış, yaklaşık 8 ay boyunca bestseller listelerinde kalmıştır.Birçok çevre ve sosyal sorumluluk derneğine üye olan Metin, Kansersiz Yaşam Derneği yönetim kurulu üyesidir.

Metin Hara’nın hakaret içeren tweetleri

Gezi döneminde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alan tweetlerinin ortaya çıkmasıyla sosyal medyada Metin Hara’ya büyük tepki gösterildi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git