Haliç Köprüsü’nde intihar girişimi

Haliç Köprüsü’nde intihar girişimi
25 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 131 kez okundu.
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Ramazan Bayramının ilk günü 25 Haziran 2017 haliç köprüsü üzerinde saat 10:30’da gerçekleşen intahar girişiminde 17 Yaşında olduka K.Ü isimli genç kızın köprü üzerine gelerek bir süre bekledikten sonra korkulukların üzerine çıktığı ve kendini aşağı bıraktığı görgü tanıklarının ifadesinde yer alıyor.

DURUMU TUR TEKNESİ ÇALIŞANLARI FARK ETTİ !

O esnada oradan geçmekte olan tur teknesinin çalışanları suya bir şeyin düştüğünü fark etmesi ile beraber olayın gerçekleştiği yere tur teknesi ile yaklaşan personelin genç kızın suda çırpınışını görmesi ile beraber genç kız sudan çıkartılarak tekneye alındı. Olay sonrası Polis ve Sağlık ekipleri hızlı bir şekilde olay yerine geldi ve durum hakkında inceleme başlattı.

Genç kızın intihar girişimini engelleyerek ölümden kurtaran tekne daha sonra kasımpaşa vapur iskelesine yanaştı. Yapılan ilk müdahale ardından ambulans ile yakında olan Haseki Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırılan K.Ü yapılan araştırmalar ile hayati tehlikesinin olmadığı belirlendi. Genç kızın neden intahar ettiği polis ekipleri tarafından araştırılmaya başlandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git