Brezilya fönü Sayesinde Düz ve Bakımlı Saçlar

Brezilya fönü Sayesinde Düz ve Bakımlı Saçlar
14 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 235 kez okundu.
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bayanların saç konusunda ne kadar hassas olduğunu hepimiz biliyoruz. Özellikle iş kadınlarının günlük saç bakımlarında fön ve daha parlak görünmesi için kullandığı bitkisel yöntemler zaman yönünden bayanları oldukça kısıtlamaktadır. Saçına fön çekerek aylar boyunca ilk günki yapısını koruması son zamanlarda birçok bayanın yakından takip ettiği konular arasında yer aldı. Fön sonrası hava değişimleri ile rüzgar ve yağışlar nedeniyle saçlarınız daha çabuk etkileniyor olabilir.

Son zamanlarda birçok farklı Ülkede kullanılmaya başlayan brezilya fönü sayesinde saçınız mevsimsel değişmeler,yağmur ve denize girmenize rağmen etkilenmeden bozulmadan tekrar saç bakımına gerektirmeyen yapısı sayesinde Ülkemizde de tercih edilmeye başlandı. Uzun süre kullanabileceğiniz brezilya fönü yaklaşık olarak 6 ay gibi saçınızı koruyarak sizlere zaman ve yepyeni saçlar kazandırıyor.

Brezilya Fönü’nün Saça Faydaları Nelerdir ?

Saçlarınız duş sonrası elektriklenmeden dümdüz fön işlemi uygulanmış şekilde duracaktır. İçeriğinde yer alan minerallar saçları güçlendirerek canlı ve dikkat çeken özelliği ile her alanda hissedilmenize yardımcı olmaktadır. Brezilya fönündeki amaç sadece saçları fön çekilnil gibi görünmek değil, kırık ve cansız saç tiplerinide onarma özelliği olarakta bilinmelidir. Saç boyatma işlemleri sonrası saçlarda çeşitli problemler ortaya çıkabiliyor. Saçın eski yapısını kazanmasıda kullanacağınız ; krem,serum ve yağ gibi maddeler ile eski canlılığını yakalatamayacağından brezilya fönü sayesinde bu problemlerden kurtulmanıza imkan sağlar.

  • Saçın 6 ay boyunca kalıcı düzleşmesini sağlar
  • Daha canlı saçlara kavuşmanıza imkan sağlar.
  • Yıpranmış ve kimyasal maddeler nedeniyle kırık ve yanmış saçları onarır.
  • Palak ve dolgun bir görünüm kazandırırken, elektriklendirmeleri ortadan kaldırı.
  • Hergün fön çekme derdini ortadan kaldır.

Brezilya fönü saç yapısına göre 1 – 3 saat arasında uygulanır.  Saçın uzaması ile brezilya fönü yaklaşık olarak 6 ay kendini koruyabilir. Bayanların aşırı derecede saçlarını yıkamaması önerilir.  Sektörde hizmet veren kuaförler brezilya saçını 200 – 400 Tl arasında fiyatlar ile uygulamaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git