Alo 182 MHRS Randevu Alma ve İptal Etme İşlemleri

Alo 182 MHRS Randevu Alma ve İptal Etme İşlemleri
22 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 162 kez okundu.
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Sağlık Bakanlığı 2011 yılında uygulamaya başladığı Merkezi Hekim Randevu sistemi sayesinde hastanelerde sıra bekleme derdinden kurtulabilirsiniz.  Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi ile beraber telefon,tablet ve bilgisayarlardan istediğiniz an randevu alabilirsiniz. MHRS randevu sistemi sayesinde hastanede sıra beklemeden işlemlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

İlk olarak internet üzerinden hastane randevu sisteminin devreye girmesi ile beraber devamın Alo 182 hattını arayarak Hasta T.C kimlik bilgileri, randevu almak istedikleri hastane ve gün gibi konularda randevularınızı oluşturabilir. Ayrıca 20 dakika öncesinden randevuzu iptal ettirebilirsiniz.

ALO 182 MHRS HATTI RANDEVU NASIL ALINIR ?

İlk olarak Cep veya normal sabit telefonlarınızda 182 numarasını arıyorsunuz. Sizden T.C kimlik numaranızı ve randevu almak istediğiniz İl ve Bölgede bulunan hastane ismini isteyeceklerdir. Özellikle merak edilen konulardan biride başka adına hastane randevusu alabilirmiyim ? Şeklinde sorulara alabilirsiniz, sizden hasta ile yakınlık derecesini soracaklardır, onada herhangi birşey diyebilirsiniz.

Telefon dışında İnternet Üzerindende online Hastane Randevusu almak için BU kısmı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git