14 Temmuz Cuma mesajları

14 Temmuz Cuma mesajları
13 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 231 kez okundu.
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Müslümanların büyük bir kısmının yoğun olduğu cuma günleri camilere akın etmesi bugünün önemini ortaya koymaktadır. Bu özel günde sevdiklerinizi unutmayarak onlara birbirinden güzel cuma mesajları gönderebilirsiniz. Müslümanların en çok ibadet yaptıkları gün olarak bilinen cuma günleri cemaat ile namaz kılmanın sevabıda ayrıdır. Camilerde ki kalabalık insanın içini en şekilde yansıtır. Allah katında müslümanların görevi olan cuma namazına her müslümanın gitmesi gerekir.

Cuma gününün önemi ayetler ile her defasında vurgulandığı ve müslümanlar için ne kadar önemli olduğundan bahsedilmektedir.Cuma gününü en şekilde yansıtan en özel ve anlamlı cuma mesajlarını sayfamızdan ayrıntıları inceleyebilir ve sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

14 TEMMUZ 2017 CUMA MESAJLARI

( – Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın…Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar. – )

(- Allah’ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm Müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı,bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim.)

(-Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek, endişe içinde yenen baldan daha tatlıdır. Namus içinde yaşanan bir çadır, ahlaksızlığın hüküm sürdüğü bir köşkte yaşamaktan daha sevimlidir. Cumanız Mübarek Olsun. -)

(- Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim. -)

(- Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle! İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim.)

(- Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (s.a.v) şefaati üzerimize olsun. Hayırlı Cumalar… -)

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git